Yedi Yaşam - Seven Pounds 720p Altyazılı izle
IMDB: 7,5 Altyazılı 720p Hit: 16802

Oyuncular : Will Smith, Rosario Dawson, Woody Harrelson, Michael Ealy, Barry Pepper, Elpidia Carrillo, Robinne Lee, Joe Nunez

Tür : Dram

Filmin Konusu

Pursuit of Happyness/Umudunu Kaybetme’nin yönetmeninden, başrolünde iki kez Akademi Ödülü® adayı olan Will Smith’in yer aldığı, geçmişinde peşini bırakmayan sırrın kefaretini ödemek için tamamen yabancı yedi kişinin hayatlarını kökten değiştirmeye çalışan bir adamın öyküsü geliyor. Planı hayata geçtiğinde, hiçbir şey onu durduramaz. En azından Ben Thomas böyle düşünmektedir. Ama Ben Thomas’ın asla beklemediği şey, bu yabancılardan birine aşık olması ve aşık olduğu kadının onu değiştirmeye başlaması olacaktır. İzleyiciyi avucuna alan bir gizem ve şaşırtıcı bir aşk öyküsü sunan Seven Pounds/Yedi Yaşam hayat ve ölüm, pişmanlık ve bağışlama, yabancılar ve dostluk, aşk ve kefaret üzerine kışkırtıcı sorular soruyor ve insanların kaderlerini şaşırtıcı biçimde birbirine bağlayan şeyleri takip ediyor. Her şey yedi isimden oluşan bir listeyle başlıyor: Ben Thomas, Holly Apelgren, Connie Tepos, George Ristuccia, Nicholas Adams, Ezra Turner ve Emily Posa. Tek ortak noktaları, her birinin bir dönüm noktasına ulaşmış ve umutsuz derecede –maddi, manevi ya da tıbbi—yardıma muhtaç olmalarıdır Hiçbiri, Ben’in kefaret planını uygulamak için her birini teker teker seçtiğinden haberdar değildir. Ama hayat dolu bir kalp hastası olan Emily Rosa (Rosarion Dawson), Ben’in olanaksız sandığı bir şey yaparak planın gidişatını değiştirir: Yakınlaştığı Ben’in dünyaya bakışını altüst eder.
×

Sorun Bildir


Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Gerektiği durumda e-posta adresinize geri dönüş yapılacaktır.

Yorumlar

 1. avatar
  bir izleyen 0
  Will Smith´in "umudunu kaybetme" filmi kadar olmasa da çok etkileyici bir film. Fedakarlık, aşk, dram, acı, mutluluk bir arada.
  Bence will smith´in kör karakterini canlandıran oyuncu ile yaptığı telefon konuşması filmin can alıcı noktlarından.
  Tavsiye ediyorum,iyi film..
 2. avatar
  aysnur 0
  mükemmel ötesi bi film. umduğumdan çok daha iyiydi. kesinlkle izlemelisiniz. ;)
 3. avatar
  mustafa yıkar 0
  Türkçe dublajı da sitenizde varmış. Şimdi buldum. Teşekkürler.
 4. avatar
  mustafa yıkar 0
  Muhteşem bir film. Başkalarına da izletmek istiyorum lakin Türkçe dublajını sitenizden de bulamadım. Yardımcı olur musunuz? İyi çalışmalar..
 5. avatar
  ömer faruk koca 0
  süper bir fılım tek kelıme ıle will den izlenmesı gereken bır fılımm
 6. avatar
  yasin 0
  çok ağır ilerliyor film, will smith için izledim
 7. avatar
  burak 0
  admin filmin türkçe dublajını da koyarmasın lütfen...

  Adminin Cevabı: sitede aramayı denediniz mi