X-Men: Apocalypse (Bluray) 1080p Altyazılı izle
IMDB: 7,3 Altyazılı 1080p Bluray Hit: 8558

Yönetmen : Bryan Singer

Oyuncular : James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Oscar Isaac, Rose Byrne, Evan Peters

Yıl : 2016

Tür : Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu

Süre : 144 dakika

Ülke : ABD

Vizyon Tarihi : 20 Mayıs 2016

Bütçe : $178,000,000

Hasılat : $244,147,836

Filmin Konusu

Medeniyetin bu güne, Apocalypse’e tanrı gözüyle bakılmaktadır. Marvel’in X-Men evreninin ilk ve en kuvvetli mutantı Apocalypse, birçok mutantın özelliğini kendinde toplayarak ölümsüz ve yenilmez olmuştur. Binlerce senelik uykusundan uyandığında bulduğu dünya, onu büyük hayal kırıklığına uğratır. Kendine mutantlardan güçlü bir takım oluşturur. İçinde Magneto’nun (Michael Fassbender) da bulunduğu takımın amacı insanoğlunu gezegenden temizlemek ve Apocalypse’in saltanat sürebileceği bir dünya hazırlamaktır. Dünyanın kaderi dengede durmaktadır. Profesör X’in (James McAcoy) de yardımıyla, Raven (Jennifer Lawrence) genç bir X-Men takımına yardım etmeli ve insanoğlunu tamamen yok oluştan kurtarmalıdır.
×

Sorun Bildir


Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Gerektiği durumda e-posta adresinize geri dönüş yapılacaktır.

Yorumlar

 1. avatar
  Emine Mutlu 0
  FİLMİ İZLEDİKTEN SONRA OKUMANIZI TAVSİYE EDERİM.
  Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
  Geçmiş günler gelecekte Wolverine geçmişi değiştirdiğinden dolayı, yeni bir zaman çizgisi oluştu. 1983 te Jean çocukken burada genç bir kız mesela. Jean, Cyclops, Storm ilk kez 2000 yılında Wolverinle karşılaşıyorlar ama burada zamanda kırılma olduğundan dolayı altenatif zaman diliminde de böyle olmuş. Film bence çok güzel olmuş inşallah seri halinde devamı gelir, aynı kalitede ilerler.. Önceki X-Men serine bağlamayın olar artık ayrı bir evren gibi oldu.
  Ayrıca oyuncular çok güzel uyum sağlamış bence, kostümler falan da çizgi romana göre olmuş..
 2. avatar
  ali kiic 0
  film buyuk ekran olmuyor plus player v2 bakiverin
 3. avatar
  semih ışık -1
  arkadaş ana hikayeden iyi koptular loganın esir olması zihninin kontrol edilmesi felan yok ayrıca jean scott hatta kurt bile loganı gençken görmüşler zaten diğer bi seridede logan yine vardı yine görmüşlerdi ama ana seride tanımıyolar ilk kez görüyorlar ayrıca jeanin gücü daha önceden açığa çıkıyor yine ana seride hiç gücü olmayan daha kontrol edemeyen biri olarak çıkıyor karşımıza geriye doğru anlatılan hikayelerde konu bütünlüğünü bozmuyacaksın arkadaşım başyapıt ne hallere gelecek eğer bir yerlere bağlamazlarsa sonundada sentineller vardı karman çorman oldu anasını satıyım.
 4. avatar
  Gencer GAFFAROĞLU 1
  Açılmaması bir yana zaten göründüğü kadarı ile de 720 olmadığı belli. Uzun süredir 480 yazdığı için açmayıp bekliyordum sabırsızlıkla. Birden 720 yi görünce sevinmiştim :/
 5. avatar
  Gece bekleyen 2
  Aynen, açılmıyor.
 6. avatar
  ilter emre 4
  Sevgili admin, openload a bir haller olmuş hiç bir şey izleyemiyoruz. indirmekten vazgeçtik,izlemek te sorun oldu artık. tabi iki de bir farklı sunucu bulmak kolay değil, seni de anlıyoruz ama bu konu da bir şeyler yapabilirsen seviniriz.
 7. avatar
  Deadlaya 2
  Openload açılmıyor. Alternatif ekleyebilir misiniz?