The Karate Kid 360p Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 360p Hit: 13945

Tür : Aksiyon / Dram / Aile

Filmin Konusu

:12 yaşındaki Dre Parker, yaşadığı Detroit'te mutlu bir hayat sürmekteyken, annesinin işleri nedeniyle Çin'e taşınmak zorunda kalır. Çin'deki yaşama uyum sağlayan Dre, sınıf arkadaşı Mei Ying'e aşık olur. Aslında birbirlerine karşı hissettikleri karşılıklıdır, ama aradaki kültürel farklılık bu dostluğu zora sokar. Bu da yetmezmiş gibi, okulun karate yıldızı Chang belalısı haline gelir.Dre, bir Kung Fu ustası olan Mr. Han'la tanışır ve iyi bir dövüşçü olmak için onun yardımını ister. Mr. Han ise bu sporun dövüş ve şiddet için değil, olgunluk ve kontrole için kullanıldığını gösterecektir.
×

Sorun Bildir


Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Gerektiği durumda e-posta adresinize geri dönüş yapılacaktır.

Yorumlar

 1. avatar
  Ugur kasap 0
  çok güzel bir site
 2. avatar
  atalay 0
  admin filmn 7i parcasında sorunmu var
 3. avatar
  Emre Okkay 0
  Öncelikle yaptıgınız harika işlerden ötürü size kendi adıma çok teşekkür ederim. Zor bir işi çok güzel bir şekilde götürüyorsunuz ve insanlara neredeyse her filmi izlemek gibi bır fırsat sunuyorsunuz. Ben bu çalışmanız için size şükranlarımı sunuyorum ve devamının gelmesini diliyorum.
  Filmi çok begendim herkes tereddüt etmeden rahatça izleyebilir ve eminim ki filmi mutlu bir şekilde noktalayacaklardırSaygılarımla...

  Adminin Cevabı: Teşekkürler