Tehlikeli Tür 2: Tendeki Vahşet - Species II (DVDRip) 480p Türkçe Dublaj izle
IMDB: 4,3 Türkçe Dublaj 480p DVDRip Hit: 13038

Yönetmen : Peter Medak

Oyuncular : Michael Madsen, Natasha Henstridge, Marg Helgenberger, Mykelti Williamson, George Dzundza, James Cromwell, Justin Lazard

Tür : Aksiyon, Korku, Bilim Kurgu

Süre : 93 dakika

Ülke : ABD

Vizyon Tarihi : 13 Kasım 1998

Filmin Konusu

Bir senatörün oğlu olan ve Mars a ayak basan ilk insan ünvanını kazanan Patrick Ross, dünyaya döndüğünde bir kahraman gibi karşılanır. Ancak tüm evrenin en ölümcül DNA sını taşıyıcısı olduğunu kendi dahil kimse bilmemektedir. Daha önce dünyaya gelmiş olan bir uzaylı yaratığa ait DNA lar şimdi onun vücuduna yerleşmiştir.

Kısa bir süre sonra Ross un vücudunda ve kişiliğinde bir takım değişiklikler olmaya başlar. Kişiliği ve karakteri hızla bozulan Ross, karşılaştığı masum kadınları baştan çıkarıp hamile bırakmaktadır. Onunla birlikte olan kadınlarda çok geçmeden ulusal kahramanla yaşadıkları çılgın bir gecenin ötesinde başka birşeyler yaşamaya başlarlar.

Böylelikle Mars yolculuğu sırasında almış olduğu virüs aracılığıyla uzaylı yaratıkların hızla çoğalmasına aracı olan Ross, bir halk kahramanıyken ölüm makinası haline gelir. Yaratıkları ortadan kaldırmakla görevlendirilen asker kökenli suikastçı Prens Lennox ın yanı sıra bu duruma son verebilecek tek kişi laboratuvar ortamında yarı insan canlılar yaratan Dr. Laura Baker dır. Daha önce de benzer bir program dahilinde Sil adlı canlıyı yaratan Dr. Baker, bu kez de Eve e hayat verir. Eve , Sil e göre yaratık yanı daha ağır basan bir örnek olmakla birlikte insanoğlunun tek kurtuluş şansıdır.
×

Sorun Bildir


Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Gerektiği durumda e-posta adresinize geri dönüş yapılacaktır.

Yorumlar

 1. avatar
  mahsum karaaslan 0
  ilk film daha güzeldi.
 2. avatar
  zinar bal 0
  tehlikeli tür 2
 3. avatar
  ziya gökdemir 0
  yer güzel
 4. avatar
  abdullah celegen 0
  tavsiye ederim fil coq cix :D