Video az sonra yüklenecektir. Tanıtımı geç  »

Tarkan Gümüş Eyer (Restorasyonlu) 1080p izle
IMDB: 6,7 Orijinal Dil 1080p HDTV Hit: 1682

Yönetmen : Mehmet Aslan

Oyuncular : Kartal Tibet, Eva Bender, Bilal Inci, Reha Yurdakul, Altan Günbay, Suphi Tekniker, Mehmet Ali Akpinar

Tür : Macera

Ülke : Türkiye

Filmin Konusu

Altar bir Hun kalesinin komtanı ve de Atilla' nın ona armağan ettiği Gümüş Eyer' in sahibidir. Kostok' un amacı ise hem Hunlar' dan kurtulmak hem de bu kıymetli eyeri ele geçirmektir. Sütannesi tarafından bir mağaraya bırakılan küçük Tarkan bir kurdun beğenisini çeker ve kurt onu yuvasına götürerek kendi yavrusu gibi büyütür. Köyde bulunan tutsak ve sakat Hun Tulga çocoğu ve kurtu kafesinden kurtarıp kaçırır. Yıllar geçer... Tulga, Tarkan' ı eğitir ve ona geçmişteki olayları anlatır. Bundan sonra Tarkan öcünü alacak ve Kostok' un eline geçen Atilla' nın gümüş eyerine sahip olacaktır.
×

Sorun Bildir


Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Gerektiği durumda e-posta adresinize geri dönüş yapılacaktır.

Yorumlar

 1. avatar
  İsmail DERE 1
  Admin kardeşim ilgilenip cevap verdiğiniz için Allah razı olsun. Tarkan - Viking Kanı filmi 01.02.2015 Pazar günü Star TV'de yayınlanmıştı acaba bulabilme imkanınız varmıdır? Eğer bulabilirseniz Allah rızası için yükleyin... Saygılarımla ;
 2. avatar
  İsmail DERE 1
  Admin kardeşim ellerine, yüreğine sağlık Allah razı olsun. Bir istiramım olacak. Tarkan filminin serisini yine restorasyonlu olarak ekleyebilirsen çok memnun olurum. Tarkan - Viking Kanı Tarkan - Altın Madalyon Tarkan - Güçlü Kahraman Eğer mümkünse kalan bu 3 filmi de restorasyonlu olarak eklemeni bekliyorum admin kardeşim... Saygılarımla ; Adminin Cevabı:televizyonda yayınlanmadan bulamıyoruz malesef istekleri tv lere yollamanız gerek :)
 3. avatar
  qm3rr 0
  diğer filmlerinide bu şekilde restorasyonlu olarak koyarsanız sevinirim