Video az sonra yüklenecektir. Tanıtımı geç  »

Şaşkın Hırsızlar - Bo bui gai wak Türkçe Dublaj 720p izle
IMDB: 6,5 Türkçe Dublaj 720p Hit: 21344

Oyuncular : Jackie Chan, Michael Hui, Louis Koo, Charlene Choi, Biao Yuen

Tür : Aksiyon, Komedi, Dram

Filmin Konusu

Ren Zituo (Jackie Chan), sıra dışı kung fu tekniğine sahip biridir. Ancak Ren, bu kung fu hareketlerini yanlış yerlerde kullanarak haydutluk ve hırsızlık yapmaktadır. Hedefsiz bir yaşam sürdürmekte, günlerini kumar oynamakla geçirmekte ve ailesinden giderek uzaklaşmaktadır. Bu sırada bir bebek kaçırma işi başını büyük belaya sokar. Bu bebek, şehirdeki en zengin kadının tek torunudur ve Ren ile arkadaşları Bao Zugong ve Ba Datong tarafından kaçırılarak mafya şefine verilecek ve büyük miktarda fidye parası istenecektir. Ancak bu olay Ren’in hayatında önemli bir dönüm noktası haline gelir. Hırsızlar ve mafya şefi arasında aracılık yapan kişi, küçük bir olay nedeniyle cezaevine girer. Bu nedenle bebek, Ren'' in evine bırakılmak zorunda kalınır ve böylece Ren ve Ba'' nın yaşamları, altüst olur. Mafya şefi ise intikam için bir katil göndererek bebeği ele geçirmeye karar verir. Bebek ve şaşkın hırsızlar çetesi büyük tehlikelerle karşı karşıya kalırlar.
×

Sorun Bildir


Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Gerektiği durumda e-posta adresinize geri dönüş yapılacaktır.

Yorumlar

 1. avatar
  ercan taş 0
  süpeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer komik
 2. avatar
  emre 0
  film harkülade... :D
  :)
 3. avatar
  mhmt 0
  film çok güzel ama ondan daha güzel olan şey hiç silah olmaması ve bunun hiç farkına varmıyorsunuz . helal olsun bir aksiyon ve suç filminde silah yok ve film hiç sırıtmıyor
 4. avatar
  Muhammed Ali 0
  yine jackie chan, yine aksiyon, yine komedi. Jackie Chanın öbür filmlerinide yüklermidiniz. Admin
 5. avatar
  Emre Can 0
  Sevginin Gücü - Leon Türkçe Dublaj 720p filmini yükleyebilir misiniz?

  Film İstek bölümünüz kapalı olduğunu gördüm. Bu sebepten buraya yazıyorum. Yanlış yapıyorsam özür dilerim. Eğer isteğimi değerlendirip filmi yüklerseniz çok memnun olurum.

  Yüklense de, yüklenmese de hizmetleriniz için teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.