Olağan Şüpheliler - The Usual Suspects (Bluray) 1080p Altyazılı izle
IMDB: 8,6 Altyazılı 1080p Bluray Hit: 23016

Yönetmen : Bryan Singer

Oyuncular : Stephen Baldwin, Gabriel Byrne, Benicio Del Toro, Kevin Pollak, Kevin Spacey, Chazz Palminteri, Pete Postlethwaite

Nam-ı Diğer : Die üblichen Verdächtigen

Yıl : 1995

Tür : Suç, Dram, Gizem

Süre : 106 dakika

Ülke : ABD, Almanya

Vizyon Tarihi : 15 Aralık 1995

Ödüller : 2 Oscar ödülü. 32 farklı ödül ve 16 adaylık.

Bütçe : $6,000,000

Hasılat : $23,272,306

Filmin Konusu

Her biri kendi alanlarında uzman beş sabıkalı basit görünen bir kaçırma olayından göz altına alındığında, karmaşık ve akıllara durgunluk veren bir hikaye ortaya çıkar. Hikayeyi araştıran Ajan David Kujan (Chazz Palminteri), Güney Kalifornia´nın San Pedro Limanı´nda meydana gelen ve 27 kişinin ölümüyle sonuçlanan gizemli patlama ile bu beş sabıkalı arasında bağlantı olduğuna inanmaktadır.

Elindeki tek canlı tanık Roger 'Verbal Kint' (Kevin Spacey) hikayeyi baştan sona soğukkanlılıkla anlatırken, Amerika´nın her köşesine bulaşmış bir suçlar zincirini bir tek anahtar isim üzerine yıkar: Keyser Soze. Kimdir Keyser Soze? Gerçekten böyle bir kimse var mıdır?

IMDb Top 250: #25
×

Sorun Bildir


Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Gerektiği durumda e-posta adresinize geri dönüş yapılacaktır.

Yorumlar

 1. avatar
  green lightning 1
  District attorney[DA] bölge savcısı demek Musab kardeş lütfen yorum olarak bir şeyi şikayet etmeden önce biraz daha araştırınız çevirmenlere de ayıp olmasın senin yapamadığını adamlar orda doğru bir şekilde yapmış. İnsanlarla tartışmaya girmeden öncede tezinizin doğru olup olmadığını biraz daha düşünün.
 2. avatar
  Musab Kartal -1
  Bassavcinin ing:attorney general Adam dea diyor mantiksiz tmm ingilicede bazi yerlerde adaktarmasi oluyor turkceye cevirirkende bu kadarda olmaz yani zaten adam hep uyusturucudan bahsediyor
  Spoiler butonuna filmi izlemeden önce tıklamamanızı öneririz.
  uyusturucuyla baglantili olarak dokunulmazligi var zaten gemidede uyusturucu var diye bahsediyor ama ....
 3. avatar
  green lightning 0
  Orda bahsettiği DEA değil musab, doğru çevirmiş adam. Birçok polisiye dizisinde de geçiyor. Zaten başsavcı yerine uyuşturucu mücadeleyi koyarsan dediğinin ne kadar saçma olduğunu görürsün.
 4. avatar
  Musab Kartal -2
  Yani o kadar çevirmen soylediler filmin sonunda ama DEA'yi bassavci olarak cevirmisler..Drug Enforcement Administration (Türkçe: Uyuşturucu ile Mücadele Dairesi) DEA budur bassaci ne ya!
 5. avatar
  n.a. -1
  Suç,macera,gerilim,aksiyon türü film izlemeyi sevenler.İşte size film.Başından sonuna kadar merakla izleniyor.Muhteşem bir konu ve bu konuya layık iyi bir kurgu.Sakın kaçırmayın.Bence 8/10...Saygılarımla
 6. avatar
  ÇiMeN 2
  ÇOK GÜZEL FİLM KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM TEŞEKKÜRLER ADMİN :)
 7. avatar
  tahir 2
  süper bir filim kurgu çok iyi..kaçırılmayacak bir filim..