Oyun - Nerve (Bluray) 1080p Altyazılı izle
IMDB: 6,9 Altyazılı 1080p Bluray Hit: 3274

Yönetmen : Henry Joost, Ariel Schulman

Oyuncular : Emma Roberts, Dave Franco, Emily Meade, Miles Heizer, Kimiko Glenn, Marc John Jefferies, Machine Gun Kelly

Yıl : 2016

Tür : Macera, Suç, Gerilim

Süre : 96 dakika

Ülke : ABD

Vizyon Tarihi : 26 Ağustos 2016

Filmin Konusu

Lise son sınıf öğrencisi kendini her davranışı bilinmeyen "İzleyici" grubu tarafından manüpüle edilen, doğruluk mu, cesaret mi online oyununun içinde bulur.

Nerve adındaki bir internet sitesi, oyuncuların cesaretinin test edildiği ve siber ortamda naklen yayımlanacak olan bir oyunun duyurusunu yaptığında, binlerce kişi katılımcı olarak başvuruda bulunur. Şartlar çok nettir: Eğer şehrin en işlek caddesinde gece yarısı bir hayat kadını gibi giyinerek dolaşabilecek, bir bara girip belalı tiplere sataşabilecek veya herkesin köşe bucak kaçtığı okul müdürünü herkesin ortasında küçük düşürebilecek cesarete sahipseniz bu oyuna katılmamanız için hiçbir neden yok demektir.
×

Sorun Bildir


Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Gerektiği durumda e-posta adresinize geri dönüş yapılacaktır.

Yorumlar

 1. avatar
  ADEM 0
  Ürün yerleştirme olan diziler gibi. Sosyal medya ve nerve adındaki programdan gelen görevleri yapan lise son sınıf öğrencisinin hayatını anlatıyor. Benim tazrzım değil ama bu tarz filmleri seviyorsan kaçırma...
 2. avatar
  burcu 0
  wowww çok iyiydi... adeta tv kitlendim :) hemen izleyin terettutsuz... ımdb az olmuş 10 uzerinden 8 hakeder
 3. avatar
  zynp.krks 1
  Değişik bi konu. Günümüzde sıçmaya bile telefonla gittiğimiz bu zamanda, yorumla yada başka bi tepkiyle herkesin herkese karışabildiği, manipülasyon dolu internet ortamının boktanlığına bu filmle daha çok tanık olabiliyoruz. Baya bi sürükleyici. Tavsiye ederim.