Video az sonra yüklenecektir. Tanıtımı geç  »

Mucize Orijinal Dil 1080p izle
Orijinal Dil 1080p Web-DL Hit: 11963

Yönetmen : Mahsun Kirmizigül

Oyuncular : Mahsun Kirmizigül, Mert Turak, Erol Demiröz, Seda Tosun, Talat Bulut, ,

Tür : Dram

Ülke : Türkiye

Vizyon Tarihi : 1 Ocak 2015

Bütçe : $5,000,000

Filmin Konusu

Çekimleri İzmir Foça, Uşak, Kars ve Kağızman ’a bağlı bir köyde gerçekleştirilen “Mucize” Mahsun Kırmızıgül’ün dördüncü filmi. Kırmızıgül bu kez 1960'lı yıllarda sefalet içinde yaşayan, darbenin içinde debelenen Türkiye ’nin panoramasına ışık tutacak. Filmde, fakirliğin hüküm sürdüğü yıllarda, okumayı bekleyen yüzbinlerce çocuğun ve öğretmenlerin hikayesi anlatılıyor. 1960 ’lı yıllarda darbe döneminde geçen film, Egeli bir öğretmenin (Talat Bulut ’un) Anadolu’nun ücra bir köşesine sürgüne gidişini anlatıyor.
×

Sorun Bildir


Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Gerektiği durumda e-posta adresinize geri dönüş yapılacaktır.

Yorumlar

 1. avatar
  emrah emirze 1
  süper bir film emeğinize ve ellerinize sağlık
 2. avatar
  wreckerq 1
  kesinlikle guzel, izleyin...
 3. avatar
  ER & EN 0
  Bir filmin de ağlatmasın be kardeşim
 4. avatar
  ahmetatalik 1
  Mutlaka zaman ayrılıp izlenmesi gereken, hayat dersleri ile dolu, çok güzel bir aile filmi.
 5. avatar
  Kadir Emre Parlak 0
  bide bu filmleri mobilden indirebilsek
 6. avatar
  cellat06 3
  Gerçekten tüm samimiyetimle söylüyorum izlediğim en iyi yerli film.Çünkü o kadar duygu yüklü ki insan ister istemez ağlamak istiyor ve ağlıyor da. Eğer izlemeden önce yorumlara göz gezdiriyorsanız bırakın ve izleyin.Eminim duygu yüklü demekle neyi kastettiğimi anlıcaksınız.
 7. avatar
  cng 4
  allahtan mahsun kırmızıgül gibi adamlar var.yoksa yerli film izlenmez., komik ilginç duygusal ailecek izlenebilecek kaliteli bir film olmuş
 8. avatar
  alican 4
  film tam bi başyapıt süper bir film
 9. avatar
  brton 5
  öncelikle kısa sürede 1080p gibi bir formatta sunduğun için teşekkürler. film %10 komedi % 90 dram tarzında geçiyor çok anlamlı . özellikle öğretmenlerin izlemesi gereken bir film bizden de imbd : 7.3
 10. avatar
  M.Sener 7
  Mahsun Kırmızıgül,bizleri Doğu insanına,onları bize düşman etmek isteyen zihniyete inat,en güzel ve akılcı yolu,sanatı kullanarak (en azından ben bunu hissediyorum)durup bir düşünmemi sağladı..Keşke demek istemiyorum ama umarım şimdiden sonra daha barışçıl adımlar atılır.Ve umarım Doğu hizmetine gitmemek için torpil yaptırmaktan vazgeçen öğretmenler de olur.. Tüm ekibi saygıyla alkışlıyorum... Son Olarak Mert TURAK Gerçekten Ayakta Alkışlıyorum Mükemmel Ve Kusursuz Bir Oyunculuk Türkiyede Geri Planda Kalmış Ender Yeteneklerden Biri.
 11. avatar
  vural yılmaz 10
  film cok güzel ses görüntü sinemadan daha iyi)) site uzun süredir takip ediyorum kalite cok güzel her sitede aynı filmler var zaten hemen hemen ama bu kalitede yok !!! yeni türk filmlerinide eklemeniz cok güzel olmuş kaliteyi bozmayın kolay gelsin..
 12. avatar
  ferhat kılıç 5
  FİLM GERÇEKTENDE ÇOK GÜZEL MAHSUN KIRMIZIGÜL BU İŞİ BİLİYOR 10 ÜZERİNDEN 10 ADMİN SİZEDE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM
 13. avatar
  ali kemal 8
  Sesve görüntü harika.Teşekkürler...