Everything Must Go 720p Türkçe Dublaj izle
IMDB: 6,4 Türkçe Dublaj 720p Hit: 7190

Yönetmen : Dan Rush

Oyuncular : Will Ferrell, Christopher Jordan Wallace, Rebecca Hall, Michael Peña, Rosalie Michaels, Stephen Root, Laura Dern

Tür : Komedi, Dram

Süre : 97 dakika

Ülke : ABD

Vizyon Tarihi : 10 Eylül 2010

Bütçe : $5,000,000

Filmin Konusu

, 2010 yılında vizyona giren, Dan Rush yönetmenliğinde ABD yapımı, Komedi, Dram türünde filmdir.

Filmin konusu: Raymond Carver’ın kısa öyküsünden uyarlanan film, satış sorumlusu olan Nick Halsey’nin, genç bir iş arkadaşıyla birlikte olduğu bir iş gezisinin dönüşünde, aşırı alkol tüketimi nedeniyle işinden kovulmasıyla başlıyor. Nick evine vardığında, eşinin kilitleri değiştirip, bütün eşyalarını da ön bahçeye yığarak onu terk ettiğini öğrenir. Cebinde kalan son parayla bira alıp, bahçeye atılmış olan en sevdiği koltuğa yerleşir. Eski evinin bahçesinde yaşadığı süre içinde, kibar ama oldukça sorunlu olan hamile komşusuyla ve o yokken eşyalarına bakması için para verdiği mahalleli bir çocukla arkadaşlık kurar. Nihayetinde, bahçede duran eşyaların tümünü bir hafta içinde satmazsa hapse atılacağı haberi gelince bir garaj satışı yapmaya karar verir.

Carver’in incelikli hikâyelerinin ruhuna sadık kalan film, teselliyi Hollywood-vari mutlu bir sondan ziyade, olasılıklarda buluyor; gündelik olayların ayrıntısında ve kısacık anlarda saklı olan olağanüstü durumlarla ilgileniyor.
×

Sorun Bildir


Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Gerektiği durumda e-posta adresinize geri dönüş yapılacaktır.

Yorumlar

 1. avatar
  ramadan 0
  öncelikle emeyeniz için teşekürlerr

  TAMAMEN VAKİT KAYBII BERBAT ÖTESİ BİR FİLİM
  SERETTİGİME PİŞMAN OLDUM SONLARA DORU GÖZ GEZDİR DİM BERBATT
 2. avatar
  arıcıcı 0
  sakın izlemeyin berbat bir film