Gece Nöbeti - Nochnoy dozor  720p Türkçe Dublaj izle
IMDB: 6,5 Türkçe Dublaj 720p Hit: 24805

Yönetmen : Timur Bekmambetov

Oyuncular : Konstantin Khabenskiy, Vladimir Menshov, Valeriy Zolotukhin, Mariya Poroshina, Galina Tyunina, Yuriy Kutsenko, Aleksey Chadov

Tür : Aksiyon, Fantastik, Gerilim

Süre : 114 dakika

Ülke : Rusya

Vizyon Tarihi : 23 Eylül 2005

Ödüller : 2 ödül ve 4 adaylık

Bütçe : $4,200,000

Hasılat : $1,501,437

Filmin Konusu

Zaman başladığından beri aydınlık ve karanlık birbiri ile savaşmaktadır. Bir gün aydınlık ve karanlık,savasın sona ermeyeceğini anladıklarında bir anlaşma yapılmasına karar verilir. İnsan dışındaki tüm varlıklara diğer ismi verilir. Dİğer; büyücü, kahinler, vampirler, kurtadamlar gibi varlıklardan oluşur.
Aydınlığın lordu Gesser ve Karanlığın generali Zavulon anlaşmanın şartını açıklarlar. Anlaşmaya göre hiç bir diğer, bir başka diğeri kendi tarafına geçmeye zorlamayacaktır. Anlaşmanın denetlenmesi için Karanlık taraf gündüz, Aydınlık taraf ise gece nöbet tutacaktır .
Bir gün Anton'un o kapının zilini çalmasıyla hersey değişir…
×

Sorun Bildir


Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Gerektiği durumda e-posta adresinize geri dönüş yapılacaktır.

Yorumlar

  1. avatar
    reyhan akarkut 0
    Bendeki izlenim yaşamın en temel en eski çelişkisini, eski anlatım dilinin yanısıra yeni dil ve anlatım kalıpları da kullanmış:Klasik savaş. Asya kültür tarihinde,yaşamında hep var olmuş ŞAMAN ritüellerini anımsatan başlangıç sahneleri, bütün bunları harmanlayıp günümüz yaşamının dekor olarak kullanıldığı bir sahneyi kullanmak.Beğendim. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.