Video az sonra yüklenecektir. Tanıtımı geç  »

Fil Adam - The Elephant Man Türkçe Dublaj 720p izle
IMDB: 8,3 Türkçe Dublaj 720p Hit: 30452

Oyuncular : Anthony Hopkins, John Hurt, Anne Bancroft, John Gielgud, Wendy Hiller

Tür : Biyografi, Dram

Filmin Konusu

Doktor Frederick Treves, 1880'lerin kasvetli Londrası'ndaki bi gezici sirkte fil adam lakaplı, çirkin ve son derece anormal bir görüntüsü olan John Merrick'e rastlar. Zalim bir adam olan sirk müdürü Bytes, annesi Merrick'e hamileyken bir filin saldırısına uğradığını anlatmaktadır. Dr. Treves, Merrick'in hastaneye yatırılmasını sağlar. Dr. Treves bir süre sonra pek zeki olmayan Merrick'in korkunç görüntüsünün altında son derece duyarlı ve insancıl birinin olduğunu anlar. Hastanede ilk başta ondan korkan hemşireler de Merrick'e alışacaktır. Talihsiz adamın görünüşüne neden olanın ' multiple neurofibromatosis' isimli nörolojik bir hastalık olduğu anlaşılır. Hastane yaşamı da kolay geçmemektedir. Gece bekçisi bilet keserek fil adamı sergilemeye ve üzerinden para kazanmaya baslar. Bu arada Bytes tekrar ortaya çıkar, onu kaçırır ve kıta avrupasına getirerek onu eski kötü günlere döndürür. Merrick'in tek umudu kaçarak İngiltere'ye dönmektir.
×

Sorun Bildir


Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Gerektiği durumda e-posta adresinize geri dönüş yapılacaktır.

Yorumlar

 1. KIzILPresTj 0
  film son bölümlerinde ritmini yitirmiş ve sıkılma hissiyatı vermesine ragmen güzeldi.ilk 1 saatlik kısım 10luk son 1saatlik kısım ise ritmini yitirerek 7lik bir gösterimdir.genel bakışı dogru bir şekilde ortaka koyarak başarılı bir izlenim ortaya çıkarmış olan bu film bizi birazcık halimiz konusunda düşünmemizi saglamıştır,teşekkürler.
 2. beni 0
  cok duygusal kesinlikle izleyin
 3. öznur kodal 0
  çok sıkıldım .beğenmedim. anthony hopkins i çok severim ama bu filimde hiç beğenmedim üzgünüm ilk beğenmeyen ben çıktım.
 4. öznur kodal -1
  çok sıkıldım .beğenmedim. anthony hopkins i çok severim ama bu filimde hiç beğenmedim üzgünüm ilk beğenmeyen ben çıktım.
 5. celal goktepe 0
  cok güzel bir film siyah beyez diyil nasıl bir film olduğu ağladm bukadr dugasal bir film çok güzel
 6. nida sezen 0
  mükemmel bir filmdi. ağlamaktan gözlerim şişti siyah beyaz diye izlemekte terettütte kalmayın izleyin
 7. rocco 0
  Dostlar film gerçekten güzel tafsiye ederim..
 8. Işıl Coşkun 0
  Filmin siyah-beyaz olduğuna aldanmayın.Gerçekten güzel sinema.Tavsiye ederim.İyi seyirler.
 9. Alaz -1
  Filmin sesi yok
 10. ugur 0
  kimse yotum yazmamış arkdaslar fılmın siyah beyaz olduguna bakmayın gerçekten iyi bir film kaçırmayın film için size nasıl teşekkür etsem azdır.