Fil Adam - The Elephant Man 720p Türkçe Dublaj izle
IMDB: 8,3 Türkçe Dublaj 720p Hit: 38764

Oyuncular : Anthony Hopkins, John Hurt, Anne Bancroft, John Gielgud, Wendy Hiller

Tür : Biyografi, Dram

Filmin Konusu

Doktor Frederick Treves, 1880'lerin kasvetli Londrası'ndaki bi gezici sirkte fil adam lakaplı, çirkin ve son derece anormal bir görüntüsü olan John Merrick'e rastlar. Zalim bir adam olan sirk müdürü Bytes, annesi Merrick'e hamileyken bir filin saldırısına uğradığını anlatmaktadır. Dr. Treves, Merrick'in hastaneye yatırılmasını sağlar. Dr. Treves bir süre sonra pek zeki olmayan Merrick'in korkunç görüntüsünün altında son derece duyarlı ve insancıl birinin olduğunu anlar. Hastanede ilk başta ondan korkan hemşireler de Merrick'e alışacaktır. Talihsiz adamın görünüşüne neden olanın ' multiple neurofibromatosis' isimli nörolojik bir hastalık olduğu anlaşılır. Hastane yaşamı da kolay geçmemektedir. Gece bekçisi bilet keserek fil adamı sergilemeye ve üzerinden para kazanmaya baslar. Bu arada Bytes tekrar ortaya çıkar, onu kaçırır ve kıta avrupasına getirerek onu eski kötü günlere döndürür. Merrick'in tek umudu kaçarak İngiltere'ye dönmektir.
×

Sorun Bildir


Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Gerektiği durumda e-posta adresinize geri dönüş yapılacaktır.

Yorumlar

 1. avatar
  mahsum karaaslan 0
  1800 lerde yaşamış olan bir adamın trajik hayat hikayesinin çok güzel bir şekilde sinemaya uyarlaması.tavsiye ederim.
 2. avatar
  bora kasırga 0
  izlerken evet 1 saatten sonra biraz sıkıyosun sonra yine topluyo ama sonuçta Davıd lunky nin yönetmenligini yaptıgı bir film sinemaya seviyosanız izlemelisin bence size bişeyler katıcagına eminim
 3. avatar
  KIzILPresTj 0
  film son bölümlerinde ritmini yitirmiş ve sıkılma hissiyatı vermesine ragmen güzeldi.ilk 1 saatlik kısım 10luk son 1saatlik kısım ise ritmini yitirerek 7lik bir gösterimdir.genel bakışı dogru bir şekilde ortaka koyarak başarılı bir izlenim ortaya çıkarmış olan bu film bizi birazcık halimiz konusunda düşünmemizi saglamıştır,teşekkürler.
 4. avatar
  beni 0
  cok duygusal kesinlikle izleyin
 5. avatar
  öznur kodal 0
  çok sıkıldım .beğenmedim. anthony hopkins i çok severim ama bu filimde hiç beğenmedim üzgünüm ilk beğenmeyen ben çıktım.
 6. avatar
  öznur kodal 0
  çok sıkıldım .beğenmedim. anthony hopkins i çok severim ama bu filimde hiç beğenmedim üzgünüm ilk beğenmeyen ben çıktım.
 7. avatar
  celal goktepe 0
  cok güzel bir film siyah beyez diyil nasıl bir film olduğu ağladm bukadr dugasal bir film çok güzel
 8. avatar
  nida sezen 0
  mükemmel bir filmdi. ağlamaktan gözlerim şişti siyah beyaz diye izlemekte terettütte kalmayın izleyin
 9. avatar
  rocco 0
  Dostlar film gerçekten güzel tafsiye ederim..
 10. avatar
  Işıl Coşkun 0
  Filmin siyah-beyaz olduğuna aldanmayın.Gerçekten güzel sinema.Tavsiye ederim.İyi seyirler.
 11. avatar
  Alaz 0
  Filmin sesi yok
 12. avatar
  ugur 0
  kimse yotum yazmamış arkdaslar fılmın siyah beyaz olduguna bakmayın gerçekten iyi bir film kaçırmayın film için size nasıl teşekkür etsem azdır.