Dracula - Bram Stoker's Dracula 720p Türkçe Dublaj izle
IMDB: 7,4 Türkçe Dublaj 720p Hit: 22341

Yönetmen : Francis Ford Coppola

Oyuncular : Gary Oldman, Winona Ryder, Anthony Hopkins, Keanu Reeves, Richard E. Grant

Tür : Dram, Fantastik, Korku

Filmin Konusu

Genç bir avukat olan Jonathan Harker, görevi gereği Doğu Avrupa’da küçük gizemli bir kasabaya gelir. Burada ölümsüz vampir Drakula tarafından kaçırılan Harker, onunla birlikte Londra’ya gitmek zorunda kalır. Drakula, Harker’ın nişanlısı Mina’nın fotoğrafını görerek etkilenmiş ve genç kızı ele geçirmek istemektedir. Önce Mina’nın yakın arkadaşı Lucy’i ele geçiren Drakula’ya karşı Lucy ve arkadaşları direnmeye çalışacaklardır. Bram Stoker’ın romanından ünlü yönetmen Francis Ford Coppola tarafından uyarlanan Drakula, vampir filmleri arasında en unutulmaz klasiklerden biri olarak yer edinmiştir. Drakula’yı oynayan Gary Oldman ve Van Helsing rolündeki Anthony Hopkins gibi dev isimleri kadrosunda barındıran yapım, 1993’de makyaj, kostüm ve ses efektleriyle Oscar almıştı.
×

Sorun Bildir


Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Gerektiği durumda e-posta adresinize geri dönüş yapılacaktır.

Yorumlar

 1. avatar
  amina 0
  {1:22}
 2. avatar
  Onur 0
  bu flv playerdaki filmlerin yarısı çalışmıyor arkadaş.güzel site çok film var bazıları çalışmıyor.ayrıca belgesellerdede sıkıntı var. ama yinede emeginize sağlık.
 3. avatar
  faidme 0
  admin lütfen ya walla olmuo böle rice attik 4 sattin lafımı olur ama doğru düzgün bi film yok ki zaten yenileride bulamıyoruz eskileride


  Adminin Cevabı: film isteği alınmamaktadır.
 4. avatar
  fadime 0
  ya lütfen şu filmi bi yapında izleyelim hiç bi sitede yok lütfen yani olmuyo böyle


  Adminin Cevabı: duzeltemeyi bizde daha doğrusu bende istiyorum fakat.tek kişi anca yeni filmleri eklemeye vakit bulabiliyorum ve film yuklenilen sitelerede film yuklemek cok zor artık. dort saate yukleniyor bir film. syg
 5. avatar
  lord kont von feodor -1
  müthiş bir film...
  o tanrının sevgili kuluydu, yoksa kılıcını hac'a sapladığında çarpılırdı ama kendimi onun yerine koyuyorum bende olsam aynısını yapardım.
  Katil bir kral beyaz perdeye ancak bukadar iyi yansıtılırdı.
  hepimiz bir takım işler yaparız ve yaptığımız şey çok iyi olmasına rağmen ödülümüz çok küçükse veya daha da kötüsü ödül yerine sevdiğimiz insanın ölümü gibi bir ceza alıyorsak, inandığımız şeylerin artık doğru olmadığnı görmemiz gerekir.(yani kilisesini koruduğum tanrının hediyesi buysa tanrıyı red ediyorum)
 6. avatar
  tuğçe 0
  çok güzel bir film favori filmlerimden birisi izlenmeye değer