Video az sonra yüklenecektir. Tanıtımı geç  »

Belalı Tanık - The Family Altyazılı 720p izle
IMDB: 6,4 Altyazılı 720p Hit: 9757

Yönetmen : Luc Besson

Oyuncular : Robert De Niro, Michelle Pfeiffer, Dianna Agron, John D'Leo, Tommy Lee Jones

Tür : Komedi, Suç, Gerilim

Filmin Konusu

Manzoni ailesinin kökenleri, aslında kötü şöhretli bir mafya geleneğine dayanmaktadır. Fransa´nın Normandy bölgesine, tanık koruma programı çerçevesinde yerleştirilen Manzoniler, Black soyadını alırlar ama yeni çevrelerine alışmakta "biraz" zorluk çekerler. Anne Maggie kasabanın merkezini talan ederken, kardeş Blake´ler okulda gizlice terör estirirler; Fred Blake adını alan Giovanni Manzoni ise her şeyi kontrol altında tutmaya çalışırken elinde ´kazalar´ çıkar! Fransız sinemacı Luc Besson´un ilk kez el attığı kara-komedi türündeki film Robert De Niro, Michelle Pfeiffer, Tommy Lee Jones, Ricardo Cordero ve Dianna Agron gibi yıldız isimleri de bir araya getiriyor.
×

Sorun Bildir


Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Gerektiği durumda e-posta adresinize geri dönüş yapılacaktır.

Yorumlar

 1. salih onur 0
  Başarılı demek yeterlidir :))
 2. ali 0
  gayet de güzel. arkadaşımızın dedigi gibi kara mizah yada kara komedi tarzıdır. baba ayrı bir alem anne ayrı bir alem. robert de niro yine ustalıgını göstermiş. yan rollerdeki oyuncular da fena sayılmaz. boş zamanlarınızda iyleyebileceginiz bir film degil izlenmesi gereken bir film bence. çogu kişi zevkle izleyecektir eminim.
 3. Burak 0
  Bu filme komedi diyenlere laf sokan eleman listede yazdıgı gibi bu kara-komedi tarzıdır hacım bilgi sahibi olmadgn filmlerde laf yapmadan önce araştır :=) Film gayet güzel müziklerde öyle :)
 4. Oğuz 0
  çok iyi filmdi kesinlikle izlemeslisiniz :D
 5. nikki 0
  Güzel film.ayrıca müzikleri gerçekten çok güzel :))
 6. mehmet 0
  Bu filme komedi diyen zihniyete f*** diyesim var :D Fena film değil ama fazla bir beklentiniz olmasın. Mafya filmlerinden hoşlananlar sevecektir. Boş vakitlerde izlenebilir . :)
 7. Mehmet S 0
  güüzel bence
  izlenir
 8. sinyorson 0
  film güzeldi herkeze tavsiye ederim..
 9. Yunus 0
  Mükemmel film düşünmeden izleyebilirsiniz.
 10. Shooter 0
  haha bekliodum bu filmi ya gayet zevkliydi yeri geldiğinde heyecanladırdı izlenir..^^