Aşk Ödevi - The Art of Getting By 720p Altyazılı izle
IMDB: 6,6 Altyazılı 720p Hit: 40971

Oyuncular : Freddie Highmore, Emma Roberts, Sasha Spielberg, Marcus Carl Franklin, Ann Dowd

Tür : Dram, Romantik

Filmin Konusu

Film, resim konusunda yetenekli ve ölümüne kaderci George'un sınıfından bir kız olan Sally ile geliştirdiği arkadaşlık etrafında dönüyor.George ölüm fikrini kafasına takmış bir genç. Çocukluğunda duymuş olduğu bir deyim, onu derinden etkiliyor. Deyim, insanların yalnız doğduklarına ve yalnız öldüklerine, arada yaşanan herşeyin de bir yanılsamadan ibaret olduğuna işaret ediyor. Ölüm fikri kafasını o kadar kurcalıyor ki bu derslerini de etkiliyor. Bir gün George okulun terasında Sally'i sigara içerken görüyor ve öğretmenlerin uyarılarına karşın kendisi sigara içiyormuş gibi yaparak Sally'i kurtarıyor. Bunun üzerine arkadaş oluyorlar ve antisosyal George, Sally'nin arkadaşlarıyla da iletişim kurmaya başlıyor. George ile Sally'nin arasındaki ilişkinin neye dönüşeceği ise filmin ilerleyen dakikalarında gelişiyor...
×

Sorun Bildir


Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Gerektiği durumda e-posta adresinize geri dönüş yapılacaktır.

Yorumlar

 1. avatar
  naz 4
  Hayatı sorgulayan en azından sorgulamaya çalışan bir çocuk. Gençliğinde büyük ihtimal sorgulamis sonunda seçimini intihardan değil haz alıp unutmadan yana yapan öğretmenler Kendini çocuklarından öne koyan üstelik boşanmış aileler. Erkeklerden arkadaş olur a inanan ve sonunda kendileri pes eden kızlar. Bi kız için arkadaşını satan erkekler. Filmin verdiği mesaj düşünmeyin Sevin svşin biriyle braber evli fark etmz Mana mi istiyorsun önce seni yaratani bulmalisin.seni sevdiği için ve seninde onu sevmen için yaratanı. Ölüm son değildir. Son olursa hersey anlamını kaybeder. Bu dünya tarla ve mahsulu için iyilik tohumları ekmek gerek. Buna herkesin ihtiyacı var.
 2. avatar
  helena ryan 0
  tavsiye ettiğiniz gençlik romantik film var mı, acaba ? rock kampı gibi olabilir müzikal filmlerde güzel oluyor. lütfen biriniz cevap yazsın.
 3. avatar
  elif 0
  Bu tarz filmleri severim. Bu da güzeldi, karakterler ilginçti biraz kafa karıştırdı bence. Sadece Emma´nın oynadığı karakteri biraz dengesiz buldum. Fena film değil.
 4. avatar
  eleştirmen olmadığım kesin 0
  Hafif baydı, Emma için izlemiştim zaten ama çok eğlendim diyemem