Aşk Mevsimi - The Graduate (Bluray) 720p Altyazılı izle
IMDB: 8,0 Altyazılı 720p Bluray Hit: 6477

Yönetmen : Mike Nichols

Oyuncular : Anne Bancroft, Dustin Hoffman, Katharine Ross, William Daniels, Murray Hamilton, Elizabeth Wilson, Buck Henry

Yıl : 1967

Tür : Komedi, Dram, Romantik

Süre : 106 dakika

Ülke : ABD

Vizyon Tarihi : 21 Aralık 1967

Ödüller : Oscar, 20 ödül ve 13 adaylık

Bütçe : $3,000,000

Hasılat : $114,472,800

Filmin Konusu

Yeni mezun olmuş Benjamin Braddock´un kendisini, cinselliği ve aşkı keşfetmesinin oldukça satirik öyküsü. Okuldan yaşamını artık ardında bırakmış olan Benjamin´in kafası epeyce karışıktır. Ailesinin ve aile dostlarının tavsiyelerinden bunalmış, hayata karşı tedirgin bir şekilde, banliyödeki evlerinin havuzunda günlerini geçirmektedir. Bir gün babasının patronunun karısı Bayan Robinson tarafından baştan çıkarıldığında hayatı değişir.

Yetişkinlerin dünyasına doğru birden atılan bu adıma, Benjamin´in Robinsonlar´ın kızı Elaine ile yakınlaşmasıyla birlikte altüst olmasını ekleyin. Delikanlının metresi, sevgilisinin annesi olduğunda gelişmeleri tahmin etmek iyice zor değil mi?
×

Sorun Bildir


Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Gerektiği durumda e-posta adresinize geri dönüş yapılacaktır.

Yorumlar

  1. avatar
    Ramazan 0
    kim korkar hain kurttan gibi bir başyapıtın yönetmeni Mike Nichols´dan klasikleşmiş harika bir film daha. Başrolde ki oyuncuların performansına yönetmenin usta işi kamera teknikleride eklenince ortaya oldukça iyi bir yapım çıkmış.Özellikle dönemin en popüler soundtrack albümleriyle seyircinin hafızasında yer etmiştir.Filmin finalinde göreceğiniz kilisede ki sahne ise unutulmaz sahneler arasında kendine çoktan yer edinmiştir.TEŞEKKÜRLER ADMİN kim korkar hain kurttan filminide HD kalitede eklerseniz çok seviniriz.