Video az sonra yüklenecektir. Tanıtımı geç  »

Aşırıcılar 720p Türkçe Dublaj izle
IMDB: 7,7 Türkçe Dublaj 720p Hit: 12120

Tür : Animasyon, Macera, Aile

Filmin Konusu

Borrower adı verilen, sadece 10 cm boyunda olan ve normal boyutlardaki sıradan insan evlerinin yer döşemelerinin altında yaşayan bir grup ufak insan bu filmin baş kahramanları!

12 yaşındaki Sho’nun, annesinin çocukluğunu geçirdiği eve gelir ve arabadan inerken bir kedinin çalıların arasındaki bir şeye saldırmaya çalıştığını farker. Kısa bir süre sonra, kediye bir karga saldırır ve kedi kaçar.

Sho çalılığa dalıp, kaçan kedinin neyin peşinde olduğuna bakarken 14 yaşında bir Borrower olan Arrietty’i görür. Aynı gece, Arrietty’nin babası Pod, kızına nasıl şeker aldıklarını öğretmek için onu döşemenin üstüne çıkarır. Bu sırada Arrietty, Sho’nun uyanık olduğunu fark edip elindeki küp şekeri düşürüyor. Sho her ne kadar korkmalarına gerek olmadığını söylese de, Pod artık buradan taşınmaları gerektiğine karar verir...
×

Sorun Bildir


Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Gerektiği durumda e-posta adresinize geri dönüş yapılacaktır.

Yorumlar

 1. avatar
  Kerem 0
  Ben bu filmi daha önce izlemiştim ve çok duygulanıp ağlamıştım çok enfes bir film herkesin izlemesini büyük bir şiddetle tavsiye ediyorum tabi anlayana...! :(:(
 2. avatar
  idi 0
  cok guzel bir film.tavsiye ederim..
 3. avatar
  Keko leyite 0
  Filmde küçük bir mantıksızlık var. Şimdi bu hizmetçi bizim shou yu odasına kitliyor. Sonra shou camdan çıkıp yan odadan dışarı çıkıyor. Küçük evin mutfağını saklıyor, arka kapıdan mutfağa giriyor, ariyetti nin annesini kurtarmasına yardım ediyor falan. Ama sonrasında küçük evin mutfağını kendi odasına götürüyor. Ama kapı kilitliydi bu çocuk oraya tekrar camdan mı girdi, hadi onu geçtim hizmetçi kapının kilidini açmadan kapıyı nasıl açabildi. Açtıda ben mi göremedim, hadi diyelim kilitledi kilidi açarken shou nun büyükannesi niye bişey söylemedi; neden benim torunumu kilitledin lan falan diye çıkışmadı. Ben olsam ağız burun dalardım sonrada kovardım. Utanmadan aşırıcılara hırsız diyor bide.