Daha önce çevirmenlik yapmış profesyonel çevirmenler aranmaktadır.. İrtabat iletişim
[Reklamı Gizle/Göster]
Kategoriler

Şöhrete Bir Adım - Almost Famous 720p (Türkçe Altyazılı)

Şöhrete Bir Adım - Almost Famous 720p (Türkçe Altyazılı) | Konusunu Göster
Puanla:

Video az sonra yüklenecektir. Tanıtımı geç  »

Konu: 15 yaşında, sıradan birisi olarak görünen, annesi Elaine´nin (McDormand) aşırı koruyuculuğu altında anti-sosyal bir gence dönüşmüş William´ın (Fugit) rock müzik ile ilgili yazıları Rolling Stones dergisi tarafından fark edilince, genç adam ünlü dergide yazmaya başlar. İlk görevi yükselen rock grubu Stillwater ile bir röportaj yapmaktır. William annesinin itirazlarına rağmen grubun çıkacağı turneye katılarak yeni tecrübeler yaşayacağı bir yolculuğa adım atar. Genç, özgürlük âşığı ve sevimli ?groupie´ Penny´nin de (Hudson) yardımıyla gittikçe grupla yakınlaşır ve neredeyse onlardan biri olur. Stillwater´ın gitaristi Russell Hammond (Crudup) ile sıkı bir dostluk kuran William´ın grupla olan ilişkisi geliştikçe, yazılarındaki objektifliği azalmaya başlar. Turne sırasında, masum anti-sosyal bir genç olan William, âşık olacak, alkol, uyuşturucu ve seks ile tanışacak, hayatı tamamen değişecektir. Tutkuları ve idealleri zamanın müziği ile şekil bulan bir genç için bu tecrübenin önemi çok daha büyüktür.
İzlenme: 5102
Tür: Biyografi, Dram
Yılı: 2000
Şöhrete Bir Adım - Almost Famous 720p (Türkçe Altyazılı) Webteizle Puanı: 3,1/5 (23 kez oylandı.)
IMDB Puanı: 7,9/10
Oyuncular: Billy Crudup, Frances McDormand, Kate Hudson, Jason Lee, Patrick Fugit, Zooey Deschanel, Michael Angarano, Anna Paquin
Ekleyen: Admin
Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2013
URL      :
Yorumlar
Yazan : n.a. |Tarih : 26.05.2013 00:40:30 |
Rock müzik dünyasının perde arkasını,mutfağını tüm yönleriyle anlatan,eğlenceli,sıkılmadan izlenebilen bir film.Özellikle rock müzik severlere tavsiye ederim,konserlerin arka planını ve nasıl hazırlandığını merak edenler aradıklarını bu filmde bulacaklardır.Bence 8/10.Saygılarımla...

Yazan : fügenatasoy |Tarih : 27.08.2013 15:45:30 |
Süresinin uzunluğu dışında güzel bir film ancak herkese hitap edeceğini sanmıyorum. Müziği seviyorsanız, hayatınız boyunca bir müzik grubunun hayranı olduysanız,bir rock grubu ile 1973 yılında otobüsle Amerika turnesine çıkmak isterseniz izleyin. Ben çok beğendim ve tavsiye ederim.

Yorum Yaz
Ad Soyad: *
E-Mail Adresiniz:
(Sadece Yönetim Görebilecek)
*
Yorumunuz:
Lütfen Yorum yazarken ip adresininde kayıt edildiğini unutmayın ve bu doğrultuda hakaret,küfür vb. bulunduran yorumlar yapmayınız.
Film ile ilgili ipucu verecekseniz spoil etiketi arasına yazınız! [spoil]ipucu[/spoil]
*
Güvenlik Kodu: *


Güvenlik Kodunu Yenile
[Reklamı Gizle/Göster]
Filmin Afişi
 
Arama Yap
 
Facebook Sayfamız